Aslı’nın Not Defterine Hoşgeldin!

Blogumda pazarlamadan oyun dünyasına, sağlıklı yaşamdan en sevdiğim kitaplara, hayata ve hayatım boyunca öğrendiğim her şeye dair notlarımı bulabilirsin. Amacım öğrendiklerimi seninle paylaşmak ve hayat yolculuğunda az da olsa sana eşlik edebilmek.

Aşağıdaki konu başlıklarından hangisi ilgini çekiyorsa oradan başlayabilirsin, ne de olsa “Bir Yerden Başlamak Lazım!” değil mi?!


Çocukluğumda başlayan oyun sevdası, 2013 yılında sektöre pazarlama profesyoneli olarak girmemle birlikte iyice alevlendi. Bu bölümde oyun dünyasına ait deneyimlerimi, bulduğum kaynaklardan çıkardığım notları ve verdiğim eğitimler de dahil olmak üzere birçok içeriği bulabilirsin.

2008 yılında açtığım ilk Facebook Business Sayfası ile başlayan profesyonel sosyal medya iletişimi ve pazarlaması hayatım 2010 yılında girdiğim Kadir Has Sosyal Medya Akademisi’nin ilk mezunu olmam ile taçlandı. Yıllardır birçok farklı markanın ve STK’nın sosyal medya hesabını yönettim. Bu bölümde deneyimlerimi paylaşmaya çalışıyorum.

Marmara Üniversitesi son sınıfta keşfettiğim, ah keşke buna yönelseydim dediğim “Pazarlama”. Ürün pazarlamasından içerik pazarlamasına, hikaye anlatımından influencer pazarlamasına birçok alt başlıkla ilgili bilgiyi ve deneyimleriminden çıkardığım notlarımı bu bölümde bulabilirsin.

Çalışma hayatına yeni girdin veya nereden başlayacağını bilemiyorsun. O zaman doğru yerdesin. Verimlilik tüyolarından e-posta etiketine, ofis programlarını kullanma ipuçlarından kıyafet seçimine birçok konu burada seni bekliyor.

Kalbime yakın, değer verdiğim konularla ilgili elimden geldiğince topluma fayda sağlamaya çalışıyorum.

Ben bir gönüllüyüm.

Hobilerimden pişirdiğim yemeklere, İsveç’teki yeni hayatımdan okuduğum kitaplara hayatıma dair bir çok not ya da anı bu bölümde. Beni daha yakından tanımak istersen durma tıkla.