Arşiv, Sosyal Sorumluluk

Geleceğin STK Liderleri Buraya!

İlk yayın tarihi: 20.06.2011 23:09

Geleceğin sosyal sorumlu liderlerini yetiştiren YGA (Young Guru Academy), Türkiye Vodafone Vakfı işbirliğiyle 7-10 Temmuz 2011 tarihleri arasında “Geleceğin STK Liderleri Kampı’nı” düzenleyecek.

Kampa, STK’larda (Sivil Toplum Kuruluşları) çalışan genç profesyoneller ve bu alanda çalışmayı hayal eden üniversite öğrencileri arasından seçilecek 20 aday davet edilecek.

Geleceğin sosyal sorumlu liderlerini yetiştirmek vizyonuyla 2000 yılında kurulan ve Uluslararası Liderlik Programlarıyla adını duyuran YGA Vakfı, Türkiye Vodafone Vakfı işbirliğiyle geleceğin STK liderlerini keşfetmeyi ve onların liderlik kabiliyetlerini geliştirmeyi amaçlıyor.

STK Liderleri yetiştirmeyi hedefleyen kampta Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Süel ve YGA Vakfı Kurucusu Sinan Yaman’ın yanında rektörler, iş adamları, CEO lar STK başkanları, sosyal girişimciler, sanatçılar lider adayları ile kendi başarı reçetelerini ve liderlik tecrübelerini paylaşacak. Bu yıl ilk kez Türkiye’de gerçekleştirilecek olan kampta önümüzdeki yıllarda Vodafone Vakfı aracılığıyla yurt dışındaki STK’lardan da katılımcılar ve konuşmacılar ağırlanacak.

Başvurular için Son Tarih 22 Haziran

7-10 Temmuz tarihleri arasında Saklıköy’de yapılacak olan Geleceğin STK Liderleri Kampı için başvurular başladı. 30 yaş altı üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller, STK Liderleri Kampı’na katılmak için www.yga.org.tr veya www.turkiyevodafonevakfi.org.tr adresinden 22 Haziran 2011 tarihine kadar başvuruda bulunabilecekler.

Kaynak: http://mediacatonline.com/Home/HaberDetay?haberid=52141

 

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published.